| Tape Length | 11.26" |
|---|---|
| Color | Gray |
| Item Diameter | 11.26 x 2.64 x 1.54 inches |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Workpro |
| Type | Torpedo Level |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Item Height | 1.54" |
| Model | AB |
| Features | Portable |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 11.26" |
| Item Weight | 9.1 ounces |
Check the listing for details. WORKPRO 10 Inch Torpedo Level Small leveler tool 3 Different Bubble 45°/90°/180°. Color: Gray, Condition: New. Listed at 18.99 USD. Style Horizontal,vertical,bubble,aluminum. Operation Mode Manual.