| Maximum Torque | -- |
|---|---|
| Number of Items in Set | 24 |
| Shape | Straight Design |
| Number Of Items | 24 |
| Power Source | Manual |
| Number of Pieces | 24 |
| Recommended Uses For Product | Repair Tool Set for Phone Camera Laptop Watch |
| Included Components | Mini Screwdriver Set |
| Wattage | -- |
| Battery Cell Composition | -- |
| Batteries | -- |
| Item Length | 6.97" |
| Charging Time | -- |
| Item Package Quantity | 1 |
| itemDimensions | -- |
| Number of Batteries | 0 |
| Unit Type | Unit |
| Batteries Required? | No |
| Voltage | -- |
| Item Height | 1.02" |
| Motor Type | -- |
| Manufacturer | HANGZHOU GREAT STAR INDUSTRIAL CO.,LTD |
| Cable Length | -- |
| Features | Portable, Lightweight, Ergonomic, Compact, Comfort & Control, High Quality, Anti-slip Handle, Storage for Bits |
| Unit Quantity | 1.0 |
| Item Width | 3.07" |
| Speed | -- |
| Battery Technology | -- |
| Battery Included | Details In Description |
| Color | Pink |
| Item Diameter | -- |
| Material | Aluminum |
| Drive Type | -- |
| Set Includes | Screwdriver Bits |
| Brand | Unbranded |
| Chuck Size | -- |
| Type | Mini Screwdriver Set |
| Battery Capacity | -- |
| Model | 004603 |
| Chuck Type | -- |
| Battery Power | -- |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | -- |
| Power | -- |
Check the listing for details. WORKPRO 20 in 1 Mini Electric Screwdriver High-Quality Precision Bits for Phone. Color: Pink, Condition: New, Made in China. Listed at 21.26 USD. 24 in 1 Mini Electric Screwdriver Set. Bits made from tough S2 alloy steel with a rust-resistant nickel coating for enhanced strength and durability. Are you frustrated with poorly fitting tools that ruin your delicate electronics?.