| Tape Length | -- |
|---|---|
| Color | Gray |
| Item Diameter | 26.4 x 4 x 2.5 inches |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 24 in |
| Brand | Workpro |
| Type | Spirit Level |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Item Height | 2.5" |
| Model | AB |
| Features | Portable |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 1.7 pounds |
| Item Width | 4" |
Check the listing for details. WORKPRO 24Inch Spirit Level, Bubble Level w/Double View Vertical Site W/3 Bubble. Color: Gray, Condition: New. Listed at 38.99 USD. Easy to Read : This leveler tool is equipped with 3 separate highly visible vials for easy leveling: horizontal, and vertical. The magnified center block vial is designed for better reading. This will help to complete your project more perfectly.