| Brand | Workpro |
|---|---|
| Color | Red |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Custom Bundle | No |
| Features | Magnetic, Portable |
| Item Diameter | 9.37 x 2.52 x 1.14 inches |
| Item Height | 1.14" |
| Item Length | 9.37" |
| Item Weight | 5.6 ounces |
| Item Width | 2.52" |
| Manufacturer Color | Red |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Material | Aluminum |
| Model | AB |
| Tape Length | -- |
| Type | Torpedo Level Magnetic |
Check the listing for details. WORKPRO 9-Inch Torpedo Level Magnetic, Small Leveler Tool w/3 Different Bubbles. Color: Red, Condition: New. Listed at 17.99 USD. Features hanging hole for easy storage. Top view vial window can help observe in tight space. Easy-to-read high-visibility bubbles at 3 different degrees, level, 45 and 90 degree. High-visibility Bubbles.