| Type | ChurchPewBench |
|---|---|
| Brand | WORKPRO |
| Color | Black |
| ItemHeight | 0.5in |
| ItemLength | 0.5in |
| ItemWidth | 0.5in |
| Size | 1 Pack |
| Material | NBR |
| Item Height | 36 |
| Item Length | 440 |
| Item Width | 280 |
| Package Height | 38 |
| Package Length | 437 |
| Package Width | 282 |
Check the listing for details. WORKPRO Extra Thick Kneeling Pad, Soft Foam Cushioning for Knee, Large Foam K. Color: Black, Condition: New. Listed at 27.99 USD. WORKPRO Extra Thick Kneeling Pad, Soft Foam Cushioning for Knee, Large Foam Kneeler Mat for Gardening, Bathing Baby, Workout Supplies, 17.5 x 11 x 1.5 in, Black.