| Brand | Zhiyun |
|---|---|
| Type | Reflectors |
| Unit Type | Unit |
| Color | Black |
| Item Height | 11 mm |
| MPN | C000650G1 |
| Features | Portable |
| Item Length | 96 mm |
| Unit Quantity | 2 |
| Item Weight | 99g |
| Item Width | 96 mm |
| UPC | 191493005150 |
Check the listing for details. Zhiyun Mini Lens Reflector ZY Mount, Light Modifier 5X Brightness +4-Leaf Baffle. Color: Black, Condition: New. Listed at 44.10 USD. 【Universal Compatibility】Designed exclusively for the Zhiyun X-Series, this diffuser is fully compatible with all X-Series video lights and features custom-tuned performance for seamless integration.