| Compatible Brand | ZHIYUN, Universal |
|---|---|
| Light Color | White: Clear, White: Warm |
| Bundled Items | Monolight Style,Mobile Photography Support,Portable Chargers |
| EC Range | A+++ - G |
| Color | Black |
| MPN | C040012AM2 |
| Item Length | 90.6 mm |
| Brand | Zhiyun |
| Type | LED |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | 5 Stars |
| Item Height | 66.95 mm |
| Compatible Series | ZHIYUN |
| Model | Zhiyun Molus G60 |
| Light Type | LED |
| Features | Portable |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 300g |
| Item Width | 67 mm |
| Power | 60 W |
| UPC | 191493003118 |
Check the listing for details. Zhiyun MOLUS G60 Combo Pocket LED Video Light Bowens Mount Photography Lighting. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 140.25 USD. Zhiyun MOLUS G60 60W Bi-Color Pocket COB LED Light Combo Kit. 1x Zhiyun Molus G60. The adjustable color temperature ranges from 2700K to 6500K, and the illuminance reaches 2376Lux without a reflector and 11194Lux with the ZHIYUN Mini Reflector, providing flexibility for various lighting needs.