| Brand | Zhiyun |
|---|---|
| Compatible Brand | Universal |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Features | Quick Release, With Case |
| Head Type | Gimbal Head |
| Item Height | 5.2 cm |
| Item Length | 31.1 cm |
| Item Weight | 625g |
| Item Width | 16.8 cm |
| Material | Plastic |
| Maximum Load | 300g |
| Model | Smooth 5E Combo |
| MPN | C030128G3 |
| To Fit | Smartphone |
| Type | Gimbal Stabilizer |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 191493005013 |
Check the listing for details. Zhiyun Smooth 5E Combo Kit 3Axis Smartphone Gimbal Stabilizer for iPhone Android. Condition: New. Listed at 139.30 USD. [Orthogonal Three-Axis] The ZHIYUN CINEPEER SMOOTH 5E phone gimbal features a cinema-grade gimbal structure with a custom "orthogonal three-axis" design, providing a larger shooting space. You only need to make a "yeah" gesture to start recording, and stretch out your palm to complete the shooting.