| Brand | Zhiyun |
|---|---|
| Color | White |
| Compatible Brand | Huawei, Iphone, Samsung, Xiaomi |
| Features | Portable, With Case |
| Fill Light | Magnetic fill lights+Built-in fill light |
| Item Height | 5.2 cm |
| Item Length | 31 cm |
| Item Weight | 660g |
| Item Width | 16.8 cm |
| Material | Plastic |
| Model | Smooth 5S Combo |
| Payload Range | 150-300g |
| To Fit | Smartphone |
| Type | Handheld |
| UPC | 191493002982 |
Check the listing for details. ZHIYUN Smooth 5S Combo, 3-Axis Gimbal Stabilizer with Light for iPhone Android. Color: White, Condition: New. Listed at 159.00 USD. Zhiyun Smooth 5S COMBO 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer – White. This upgradedCombo Edition includes all the essentials—plus extras like a fill light, color filters, wrist strap, and a protective storage bag—perfect for shooting on the go with everything organized and ready.