| Brand | Zhiyun |
|---|---|
| Item Height | 18 cm |
| Item Length | 4.5 cm |
| Item Weight | 340g/0.74lb |
| Item Width | 15.4 cm |
| Material | Plastic |
| Model | Zhiyun Smooth Q3 |
| Stabilization | 3-Axis Gimbal |
| To Fit | Smartphone |
| Type | Stabilizing Mount |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 191493002098 |
Check the listing for details. Zhiyun Smooth Q3 3- Axis Handheld Gimbal Stabilizer for IOS Android Smartphone. Condition: Used. Listed at 53.10 USD. Zhiyun Smooth X Phone Gimbal Stabilizer Smartphone Foldable Gimbal for all phone. Zhiyun Smooth 4 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer for Smartphone iPhone Samsung. Zhiyun Smooth X Combo Gimbal Stabilizer for Smartphone Phone Gimbal Foldable.