| Country/Region of Manufacture | China |
|---|---|
| Item Height | 6.2 cm |
| Item Length | 31.9 cm |
| Item Weight | 1.47kg |
| Item Width | 22.5 cm |
| Material | Plastic |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 0191493002159 |
| Compatible Brand | For Canon, For Panasonic, For Blackmagic, For Sigma, For Olympus, For Sony, For Fujifilm, For Z Cam, For Nikon |
| Brand | Zhiyun |
| Type | Gimbal Stabilizer |
| Maximum Load | 7.3 lb |
| Compatible Series | For Nikon D, For Fujifilm X |
| Model | Zhiyun WEEBILL 2 |
| MPN | C020115INT |
| Features | Touchscreen, 360 Degree Rotation |
| Head Type | Gimbal Head |
| To Fit | Camera |
Check the listing for details. Zhiyun Weebill 2 Handheld Gimbal Stabilizer 2.88" Screen for Mirrorless Camera. Condition: Open box. Listed at 110.50 USD. Zhiyun Smooth X Phone Gimbal Stabilizer Smartphone Foldable Gimbal for all phone. Zhiyun Smooth 4 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer for Smartphone iPhone Samsung. Zhiyun Smooth X Combo Gimbal Stabilizer for Smartphone Phone Gimbal Foldable.