| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Axis Operation Range | Tilt: 310° Roll: 340° Pan: 360° |
| Bluetooth Shutter Control | Yes |
| Brand | Zhiyun |
| Charging Time | 2h |
| Compatible Brand | For Canon |
| Compatible Series | For Fujifilm X |
| Features | 360 Degree Rotation |
| Fill Light | Built-in Dual-color Fill light 1000lm |
| Image Transmission | Supported |
| Maximum Compatibility Setup | Nikon D850+Sigma 24-70mm f/2.8L DG |
| Model | ZHIYUN Weebill 3S |
| Modes | PF/ F/ L/ POV/ V/ Go+Portrait |
| Native Portrait Shooting | Yes |
| Quick Charge | Max 14W PD |
| Quick Release Structure | Landscape / Portrait integrated quick release plate |
| Remote Control | ZY Play & VC100 |
| Running Time | 11.5h |
| Screen | 0.96-inch Non-touch Single-color screen |
| Sling mode | Sling mode 2.5 |
| To Fit | Camera |
| Type | Gimbal Stabilizer |
Check the listing for details. ZHIYUN Weebill 3S [Official] Gimbal Stabilizer for DSLR and Mirrorless Camer. Condition: New. Listed at 273.00 USD.