| Color | Zigbee Smoke 1pcs |
|---|---|
| Sound Alarm | 85dB/3m |
| Power Source | Battery |
| Operating Range | 3m |
| Alarm current | ≤60mA |
| Static current | ≤10uA |
| Brand | HEIMAN |
| Type | Smoke Detector |
| Model | HS1SA-E |
| Connectivity | Wireless |
| Certification | CE |
| Working Voltage | DC3V lithium battery |
Check the listing for details. Zigbee Smoke Detector Smart 2.4GHz High sensitivity Safety Prevention Sensor. Color: Zigbee Smoke 1pcs, Condition: New. Listed at 36.03 USD. Alert you with a loud 85 dB alarm when smoke has been detected. Smart smoke sensor.