| Brand | Zinsco |
|---|---|
| Mounting Style | Panel |
| Current Type | AC |
| Maximum Amperage | 100 A |
| Voltage | 240 V |
| Number of Phases | 1 |
| Current Rating | 151-200 A |
| Box Shape | Rectangular |
| Smart Home Protocol | HomePlug |
| Number of Spaces | 6-10 |
| Smart Home Compatibility | Ring |
| Suitable For | Interior |
Check the listing for details. Zinsco 100 Amp Panel Meter Exterior Cover. Condition: Used. Listed at 100.00 USD. Zinsco outdoor 100 amp material main cover