| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Mounting Style | Panel |
| Brand | Zinsco |
| Maximum Amperage | 150 A |
| Item Height | 13 in |
| Model | Zinsco Bus Bar |
| Number of Phases | 1 |
| MPN | M1212 |
| Item Length | 16 in |
| Number of Spaces | 6-10 |
| Item Width | 13 in |
| Suitable For | Interior |
Check the listing for details. Zinsco Interior BUS Bar and Neutral Bar 19" Long Panel Guts. Condition: Used. Listed at 50.00 USD. ZINSCO INTERIOR PANEL GUTS AND NEUTRAL ASSSEMBLY 200A