| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Material | Fabric |
| Item Length | 18 inches |
| Item Depth | 5 in |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Storage Basket |
| Unit Type | Unit |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 12" inches |
| Number in Pack | 1 |
| Original/Reproduction | Original |
| Style | Modern |
| Features | Foldable, With Handles |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 5 inches |
| Item Weight | 2 lb |
Check the listing for details. Zippered Collapsible Fabric Storage Case 12"x18"x 5". Condition: Used. Listed at 12.50 USD. It features a convenient foldable design and sturdy handles for easy carrying. The zippered closure ensures secure storage and easy access to your belongings.