| MPN | GLOBALIND-B2277468-NF |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 17.1 in |
| Item Width | 17.1 in |
| Item Height | 17.1 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Zircon MultiScanner? i520 OneStep?. Color: secret, Condition: New. Listed at 141.62 USD. MultiScanner?. i520 OneStep?. A 4-mode switch makes it easy to change functions, while the ultra-bright display screen, SpotLite?. Pointing System, and audio tone all indicate the location of the target.