| Color | Yellow |
|---|---|
| Item Diameter | 2.5" |
| Custom Bundle | No |
| Material | Plastic |
| MPN | NA |
| Item Length | 5 in |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Brand | Zircon |
| Type | Stud Finder |
| Manufacturer Warranty | none |
| Item Height | 5" |
| Model | Zircon Studsensor Pro SL |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | LED Indicator |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 4oz |
| Item Width | 2.5" |
Check the listing for details. Zircon Stud Sensor Pro SL Stud Finder Edge Finding. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 19.99 USD. New Zircon stud sensor pro SL