| Brand | Zircon |
|---|---|
| Type | Stud Finder |
| Color | Gray |
| Model | StudSensor 2 |
| Measuring Technology | Thermal |
| Features | Portable, Compact |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.5 in |
| Item Width | 2.75 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | 4 oz |
Check the listing for details. Zircon StudSensor 2 Electronic Wall Stud Finder Tested & Working. Color: Gray, Condition: Used, Made in United States. Listed at 9.99 USD. Zircon StudSensor 2 Electronic Wall Stud Finder is a compact and portable tool designed for accurately locating studs in the wall. It has been tested and is working. Battery not included.