| Color | Yellow |
|---|---|
| Item Diameter | 2" |
| Material | Plastic |
| MPN | 2100030 |
| Item Length | 6.66" |
| Brand | Zircon |
| Type | Stud Finder |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | no |
| Item Height | 6.66" |
| Model | Zircon StudSensor EDGE |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | LCD Display, LED Indicator, Portable |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 2.80" |
| UPC | 42186633931 |
Check the listing for details. Zircon StudSensor EDGE- Edge Finding Electronic Stud Finder w/hooks & nails. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 14.00 USD. See photos.