| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Zircon |
| Type | Stud Finder |
| Item Height | 6.78 in |
| Color | Yellow |
| Model | Zircon StudSensor HD55 |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Analog/Digital Display |
| MPN | HD55 |
| Material | Plastic |
| Item Width | 2.84 in |
| Item Weight | 4.6 oz |
Check the listing for details. Zircon StudSensor HD55 Deep Scan Stud Finder. Color: Yellow, Condition: Open box. Listed at 14.99 USD. New opened box. Tested.