| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | HD55 |
| Item Height | 6.78 in |
| Measuring Technology | Laser |
| Item Width | 2.84 in |
| Color | Yellow |
| Brand | Zircon |
| Features | LCD Display |
| Material | Plastic |
| Type | Stud Finder |
| Model | Zircon StudSensor HD55 |
| Item Weight | 4.6 oz |
Check the listing for details. Zircon StudSensor HD55 Metal & Wood Stud Finder with Deep Scan ---2 count. Color: Yellow, Condition: Open box. Listed at 23.39 USD. 2 scanners ---1 with no packaging ----and 1 with packaging-----Zircon StudSensor HD55 Metal & Wood Stud Finder with Deep Scan.bin A-14