| Color | Yellow |
|---|---|
| Item Diameter | 2" |
| Material | Plastic |
| MPN | 2100030 |
| Item Length | 6.66" |
| California Prop 65 Warning | no |
| Brand | Zircon |
| Type | Stud Finder |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | no |
| Item Height | 6.66" |
| Model | Zircon StudSensor L50 |
| Measuring Technology | Ultrasonic |
| Features | LCD Display, LED Indicator, Portable |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 2.80" |
| Item Weight | 8 ounces |
| UPC | 042186743500 |
Check the listing for details. ZIRCON STUDSENSOR L50 EDGE-FINDING STUD FINDER W/POCKET LEVEL, NEW IN BOX. Color: Yellow, Condition: New, Made in China. Listed at 10.49 USD. (Go ahead, google that, I'll wait!). (See last image.). So this is your chance to scoop up a real bargain! Seriously, this is a great deal on a fantastic product! Sales within the continental United States only.