| Manufacturer Part Number | HD55 |
|---|---|
| UPC | 0042186660890 |
| Brand | Zircon |
| Type | Stud Finder |
| Item Height | 6.78 in |
| Color | Yellow |
| Model | Zircon StudSensor HD55 |
| Measuring Technology | Laser |
| MPN | HD55 |
| Features | LCD Display, Portable, Magnetic, Analog/Digital Display, LED Indicator, Compact |
| Material | Plastic |
| Item Width | 2.84 in |
| Item Weight | 4.6 oz |
Check the listing for details. Zircon StudSensor Stud Finder HD55. Color: Yellow, Condition: Open box. Listed at 11.98 USD. Explore Endless Deals! We will take care of you! We are not an authorized dealer of this product. This product has no manufacturers warranty. Item DetailsINSERT DESC. IMAGES . Specialty Services.