| Restocking fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Current Output | 30-39 A |
| System Configuration | NA |
| Solar Technology | NA |
| Power Source | Solar |
| Custom Bundle | No |
| Current Rating | 31-40 A |
| MPN | BYH-32 |
| Colour | White |
| Brand | BENY |
| Current Type | DC |
| Type | Switch |
| Voltage | NA |
| Model | BYH32 |
| Features | NA |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Charging Mode | NA |
| Resistance Properties | Dust Resistant |
| Application | Agriculture/Farming |
| Power | 901-1000 W |
Check the listing for details. ZJ BENY BYH-32 PV ARRAY DC Isolator Switch 1000V 4 POLE 32A IP66 - As New. Condition: Used. Listed at 32.87 USD. Items Included: Zhejiang Benyi - BENY BYH 32 PV ARRAY DC Isolator Switch 1000V, 4-POLE, 32A, IP66. Comes with the box & a bag of Clips, screws, plugs etc. Condition: As New Condition, Appears to be unused in near perfect condition. The item may show some very light signs of wear from storage. The box also shows a fair amount of wear from storage, Please refer to the photos for details on the condition of the item. Please check the photos carefully, as they form part of the description. All Items are treated with care, safely packaged and posted fast! Thanks and happy bidding, If you have any questions feel free to ask!