| UPC | 0738919006881 |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Compatible Brand | Universal |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Item Diameter | 24 in |
| MPN | 5820 |
| Material | Plastic |
| Suitable For | In Ground Pools |
| Brand | Polaris |
| Type | Drain Cover |
| Item Height | 24 in |
| Number in Pack | 1 |
| Water Type | All Water Types |
| Manufacturer | Polaris |
| Item Weight | 4 lb |
Check the listing for details. Zodiac Unibridge, White : 5820. Color: White, Condition: New. Listed at 109.53 USD. Zodiac Unibridge, White Creates a surface for pool cleaners to travel over. We are the internets newest and best place to find everthing for your hot tub.