| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | White |
| Custom Bundle | No |
| MPN | BBCC-S15A |
| Material | Metal |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Energy Star | Not Compliant |
| Voltage | 120 V |
| Model | BBCC-S15A |
| Features | Automatic, Mixing Paddle, Timer, Accessories included |
| Power | 500 W |
Check the listing for details. Zojirushi 🍞🍞Automatic Bread Maker Machine BBCC-S15 A. Color: White, Condition: Used. Listed at 94.99 USD. Zojirushi Automatic Bread Maker Machine BBCC-S15A Tested Working. There’s some marks from use, see pictures as best description.