| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Type | Bread Machine |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Model | BBCC-S15A |
| Features | Automatic |
| MPN | BBCC-S15A |
| Country of Origin | Japan |
| Power | 500 W |
Check the listing for details. Zojirushi Automatic Bread Maker Machine BBCC-S15A. Color: White, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 74.99 USD.