| Manufacturer Warranty | NA |
|---|---|
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 0023596267084 |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | BBHAC10 |
| Item Depth | 11.25in. |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 1 lb |
| Type | Bread Machine |
| Item Height | 12.25in. |
| Voltage | 120 V |
| Model | BB-HAC10 |
| Features | LCD Display, Timer |
| Item Width | 8.5in. |
| Item Weight | 9lbs. |
| Power | 450 W |
Check the listing for details. Zojirushi BB-HAC10 1-Pound-Loaf Programmable Mini Breadmaker Tested 1 Lb.. Color: White, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 154.99 USD. Breadmaker is in good condition. Has been recently tested to work without issues. A few blemishes that does not affect its ability to do the job. The normal operating routine for this breamaker is that it takes approximately 20+ minutes for it to actually start making any functioning noise, so don't be alarmed that it takes a bit to get going.