| Unit Type | lb |
|---|---|
| UPC | 0711181456479 |
| Power Source | Electric |
| Color | Silver |
| MPN | BBPAC20BA, BB-PAC20BA |
| Material | Stainless Steel |
| Dough/Bread Type | Gluten-Free |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Item Height | 13 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | BB-PAC20 |
| Features | Timer |
| Item Weight | 22 lbs |
| Power | 700 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Zojirushi BB-PAC20 Breadmaker MAIN/LCD/CONTROL BOARD SCREEN BUTTONS REPLACEMENT. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 64.99 USD. Tested and working.