| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Dough/Bread Type | White Bread |
| California Prop 65 Warning | na |
| Brand | Zojirushi |
| Loaf Size | 1 lb |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 13 in |
| Model | BBCC-N15 |
| Features | Automatic |
| Unit Quantity | 1 |
| Power | 500 W |
| Item Width | 8 in |
| Item Weight | 17 lbs |
| Country of Origin | Japan |
| Number of Settings/Programs | 6 |
Check the listing for details. Zojirushi BBCC-N15 Automatic Bread Maker Machine Tested Works. Color: White, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 79.90 USD. Zojirushi BBCC-N15 Automatic Bread Maker Machine