| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Loaf Size | 1.5 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | lb |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Item Height | 14 in |
| Model | bbcc-q15 |
| Features | Automatic |
| Material | Metal |
| Item Depth | 12 in |
| Number of Settings/Programs | 7 |
Check the listing for details. Zojirushi BBCC-Q15 Bread Machine Maker Automatic 1.5lb Loaf~Tested. Color: White, Condition: Used. Listed at 159.99 USD.