| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Loaf Size | 2 lbs |
| Type | Bread Machine |
| Unit Type | lb |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Voltage | 120 V |
| Model | Zojirushi BBCC-X20 |
| MPN | BBCC-X20 |
| Features | Replacement Part |
| Country of Origin | China |
| Power | 700 W |
Check the listing for details. Zojirushi BBCC-X20 Bread Maker Machine Replacement Parts Power Cord Cable. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 11.99 USD. Removed from a Zojirushi BBCC-X20 bread maker tested working