| Brand | Zojirushi |
|---|---|
| Type | Bread Machine |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Model | BBCC-S15A |
| Features | Automatic |
| MPN | BBCC-S15A |
| Country of Origin | Japan |
| Power | 500 W |
Check the listing for details. Zojirushi Bread Maker BBCC-S15A Automatic Home Bakery Machine Tested Works. Color: White, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 89.97 USD. Zojirushi Bread Maker BBCC-S15A Automatic Home Bakery Machine Tested Works