| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Art Vase |
| Department | Adults |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 8 in |
| Theme | Art |
| Style | Art Deco |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.75 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 5.75 in |
| Item Weight | .75lbs |
Check the listing for details. Zolara Vase. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 25.00 USD. A simple yet bold vase with a pleasant repeating pattern to lure the eye. Looks amazing with a few flowers to bloom from the top!