| Brand | Zone VI Studios |
|---|---|
| Type | A/V Cables/Adapters |
| Color | Black |
| Model | Preheater |
| Item Weight | 6lb 9oz |
| Item Height | 7.5" |
| Item Length | 5.75" |
| Item Width | 4.5" |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Zone VI Studios Preheater for Cold Light head high voltage stabilized power unit. Color: Black, Condition: Used. Listed at 135.00 USD. This is the one you have been looking for, aZone VI Studios preheater for the Zone VI cold light head. This unit was very lightly used, if it was used at all.