| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Installation | Walk-In |
| Opening Mechanism | Walk-In |
| Color | Black |
| MPN | SLISAU30BK |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 35.4 in |
| Installation Area | Indoor |
| Brand | ZONEMEL |
| Type | Wet Steam Sauna |
| Seating Capacity | 1-3 |
| Building Style | Portable |
| Item Height | 78.7 in |
| Voltage | 110 V |
| Manufacturer | SereneLife |
| Model | SLISAU30BK |
| Heating Method | Electric |
| Features | Portable |
| Item Width | 35.4 in |
| Item Weight | 31 lb |
Check the listing for details. ZONEMEL Portable Steam Sauna. Color: Black, Condition: New. Listed at 125.00 USD. ZONEMEL Full Size Portable Steam Sauna, Personal Home Spa, 1500 Watt 4 Liter Steamer with Remote Control, Timer, Foldable Chair (L 33.8" x W 33.8" x H 65.7", Solid Black)Brand New In BoxComes In BlackOpen to offers