| Color | Black |
|---|---|
| Cartridge | 45ml |
| Gross Weight | 1.1kg |
| Applications | Barcode/QR Code/ Date/Image/Logo/Character |
| Printing Rows | 1-6 |
| Size | 22.8*12.7*9.5cm |
| MPN | 202311070030 |
| USB Port | Type-A |
| Brand | ZONESUN |
| Language | Chinese/English |
| Flash Memory | 1GB |
| Model | ZS-HIP127 |
| Packing Size | 27*19*16cm |
| Country/Region of Manufacture | China |
| DPI | 600 |
| Printing Distance | 2-5mm |
| Printing Color | Red/Yellow/Blue/Green/Black |
| Net Weight | 0.6kg (Including the cartridge) |
| Display | 4.3 inches |
| Printing Height | 2-12.7mm |
Check the listing for details. ZONESUN Handheld Inkjet Printer Touchscreen USB QR Date Coding Machine ZS-HIP127. Color: Black, Condition: New. Listed at 213.62 USD. ZONESUN CUSTOMIZED FILLING MACHINE[isdntekvideo]. Online or handheld usage. Users can direct edit the text on the printer or import files or images by a U disk. Net Weight. 27 19 16cm. 22.8 12.7 9.5cm.