| Brand | ZOOM |
|---|---|
| Set Includes | Seatpost |
| Part Type | Seatpost |
| Material | Aluminum |
| Item Diameter | 25.4 mm |
| Color | Black |
| Item Length | 300 mm |
| Seatpost Type | Rigid |
| Number of Items | 1 |
| MPN | SP-102 BLACK 27.2x300mm |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Seatpost |
| UPC | 698238407410 |
Check the listing for details. Zoom 27.2x300mm Straight Alloy Post Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.99 USD. See full item description, click here.