| Number of Mic Inputs | 2 |
|---|---|
| Input/Output Ports | TRS 3.5 mm In, TRS 3.5 mm Out, Analog XLR In |
| MPN | ZF3 |
| Number of Line Inputs | 2 |
| Item Depth | 3 in |
| Suitable For | Home Recording, Recording & Live Sound |
| Brand | Zoom |
| Form Factor | Handheld |
| Type | Digital Recorder |
| Item Height | 1.9 in |
| Model | Zoom F3 |
| Features | Wireless, Bluetooth, Battery-Powered |
| Item Width | 3 in |
| Item Weight | 8.5 oz (242 g) |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Zoom F3 2-Input / 2-Track Portable Field Recorder 32-bit Floating. Condition: Used, Made in China. Listed at 275.00 USD.