| UPC | 0884354023454 |
|---|---|
| Number of Mic Inputs | Yes |
| Input/Output Ports | USB Interface |
| MPN | PODTRAKP8 |
| Item Depth | 11.6 in |
| Suitable For | Recorder |
| Brand | Zoom |
| Form Factor | Portable |
| Type | SOUND_AND_RECORDING_EQUIPMENT |
| Item Height | 2.4 in |
| Model | ZP8 |
| Features | Powered |
| Item Width | 9.8 in |
| Item Weight | 3.1 lbs |
Check the listing for details. Zoom PodTrak P8 Portable Multitrack Podcast Recorder New!!!. Condition: New. Listed at 348.00 USD. Class-Compliant Mode for iOS Devices. Supports SDXC Cards up to 512GB. Powered via Batteries, AC, or USB. Tone-Enhancing Options & Noise Reduction.