| Number of Mic Inputs | 1 |
|---|---|
| Input/Output Ports | Analog In- Analog Out, USB Interface |
| Number of Phono Inputs | 1 |
| MPN | R24 |
| Number of Line Inputs | 1 |
| Item Depth | 237.1mm |
| Suitable For | Home Recording |
| Brand | Zoom |
| Form Factor | Console/Tabletop |
| Type | Digital Recorder |
| Maximum Sampling Rate | 24 Bit (48 kHz) |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 52.2mm |
| Model | Zoom R24 |
| Features | Battery-Powered- Bus-Powered |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 376mm |
| Item Weight | 1.3kg |
| UPC | 4515260009381 |
Check the listing for details. Zoom R24 24-Track Multi Track Recorder Audio Interface with Original Box. Condition: Used. Listed at 235.00 USD.