| Number of Mic Inputs | 1 |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Number of Phono Inputs | 1 |
| Number of Line Inputs | 2 |
| UPC | 0884354024253 |
| Brand | Zoom |
| Form Factor | Portable |
| Type | Digital Recorder |
| Item Height | 1.7 in |
| Model | ZF2BT |
| MPN | ZF2BT |
| Features | Bluetooth, Powered |
| Item Depth | 8.7 in |
| Suitable For | Recorder |
| Item Width | 4.4 in |
| Item Weight | 1.1 lbs |
Check the listing for details. Zoom ZF2BT F2 BT Bluetooth Field Recorder. Condition: New. Listed at 150.00 USD. New in box.