| Gross weight | 2.95KG |
|---|---|
| Packing size | 36*12*26cm |
| UPC | Dose not apply |
| Main color | silver |
| Name | CO2 generator system |
| Brand | Unbranded |
| Thickness | 0.12cm |
| Type | CO2 Reactor |
| Tank Capacity | 2L |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Water Type | All Water Types |
| Height | 47cm |
| Net weight | 2KG |
| Main material | stainless steel |
| Diameter | 10cm |
Check the listing for details. ZRDR Stainless Steel CO2 Generator System. Condition: New. Listed at 37.50 USD. ZRDR Stainless Steel CO2 Generator System . Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.