| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | BrightWay Group |
| Type | 12V SLA Battery |
| Voltage | 12 V |
| Amp Hours | 35 Ah |
| Chemical Composition | Lead Acid |
| Battery Size | 12 V |
| Application | High Drain Devices |
| MPN | BW 12350 NB |
Check the listing for details. ZRT320 Toro Replacement Lawn Mower Battery (12 Volt 35 Amp). Condition: New. Listed at 74.69 USD. DESCRIPTION Alarm Systems, Cable Television, Communications Equipment, Control Equipment, Computers, Electronic Cash Registers, Electric Test Equipment, Electric Powered Bicycle and Wheel Chair, Emergency Lighting Systems, Fire and Security, Geophysical Equipment, ATV, UTV, Marine WARRANTY 1 Year ADDITIONAL INFORMATION Voltage: 12 AH @ 20HR: 35 L X W X H (in): 7.72 in x 5.14 in x 6.22 in Terminal: NB Chemistry: SLA AGM