| UPC | 0670240569898 |
|---|---|
| Bowl Shape | Standard |
| Color | Chrome-Plated |
| MPN | ZERK-CPM |
| Item Length | 9 in |
| Brand | Zurn |
| Type | Automatic Retrofit Kit |
| Item Height | 1 in |
| Seat Height | 5 in |
| Model | ZERK-CPM |
| Style | Traditional |
| Flush Type | Single Flush |
| Room | Any Room |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Zurn AquaSense ZERK-CPM E-Z Flush Automatic Retrofit Kit. Color: Chrome-Plated, Condition: Open box. Listed at 122.39 USD.