| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Does Not Apply |
| Connector Style | Does Not Apply |
| Material | Electrical components |
| Operating voltage | 220V |
| Load Current | 10A |
| Load power | 2200W |
| Off delay time | 0.1S |
| Frequency | 50-60HZ |
| Package Included | 1x Photo Control |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. AC 220V 10A Automatic Street Light Switch Photo Controller Street Light Sensor. Condition: New, Made in China. Listed at 11.50 USD. Material: Electrical components 2. Color: See pictures 3. Load Current: 10A 5. Load power: 2200W 6. Frequency: 50-60HZ. Size:As shown picture Test.