| Manufacturer Color | Twilight Blue |
|---|---|
| UPC | 0841667134437 |
| Country of Origin | China |
| Compatible Brand | Universal |
| Color | Blue |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B085HK4KL6 |
| Item Length | 3.5" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 3.9" |
| Model | Amazon Echo (4th Generation) |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search |
| Item Width | 3.9" |
| Item Weight | 2.1 lbs |
Check the listing for details. Amazon Echo 4th Gen Smart Speaker Blue- Model B7W644 - NO POWER CORD. Color: Blue, Condition: Used, Made in China. Listed at 18.99 USD. Works with no issues.