| 3D Technology | LCD-based SLA |
|---|---|
| Bundle Description | NO |
| Custom Bundle | No |
| Plug | US |
| Item Length | 227mm |
| Maximum Print Size | 130*80*165mm |
| California Prop 65 Warning | No |
| Brand | ANYCUBIC |
| Nozzle Size | NO |
| Maximum Resolution | 0,051 mm 2560*1620 2K |
| Item Height | 383mm |
| Model | ANYCUBIC Photon Mono |
| Features | DIY Kit, Enclosed Build Plate |
| Printing Speed | 50mm/h max |
| Country of Origin | China |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0, SD Card, USB memory |
| Item Width | 222mm |
Check the listing for details. ANYCUBIC Photon Printer UV Resin 3d Printer USED. Condition: Used, Made in China. Listed at 75.00 USD. ANYCUBIC Photon Mono Printer UV Resin 3d Printer USED.Inside screen needs cleaned. No power cord This printer is sold as is and its use the last time I use the printer it works fine it has a little bit of resin film on the printer see pictures. Printer is sold as is no return