| Brand | DEWALT |
|---|---|
| Chuck Size | 1/2 in |
| Type | 1/2 Inch Spade Handle Drill Driver. |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Voltage | 120 V |
| Model | DW130V |
| Chuck Type | Keyed |
| Auxiliary Handle | Yes |
Check the listing for details. DEWALT DW130V 120V 1/2 Inch Drill Driver Tested (C41). Condition: Used. Listed at 65.00 USD. DEWALT DW130V 120V 1/2 Inch Drill Driver Tested (C41)